ŽBL 2019/20 sk. A1
Nejbližší domácí utkání
26.2.2020
KP BRNO - Žabiny Brno
Městská hala Vodova 108 - nová, Brno-Královo Pole
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP stříbrné v Jihomoravském kraji

Na slavnostním vyhlášení ankety Sportovec Jihomoravského kraje 2018 obsadily basketbalistky KP Brno vynikající 2. místo v kategorii Seniorský tým roku (za loňské vítězství v ČP a druhé místo v ŽBL).


Mezi nejlepších 10 mládežnických kolektivů roku 2018 se navíc dostaly i starší žákyně KP Brno (za vítězství v prestižním mezinárodním turnaji U15 ve francouzském Rennes-Chantepie...).


V hlavní kategorii Sportovec roku zvítězil stejně jako v loňském roce lezec Adam Ondra. Všechny nominované sportovce i trenéry přivítal v rotundě pavilonu A brněnského výstaviště také hejman JMK Bohumil Šimek a další osobnosti.


Více v článku deníku Rovnost i s pěknou fotogalerií - ZDE: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/zlaty-hattrick-sportovcum-jihomoravskeho-kraje-vladne-ondra-20190327.html


V krátkém videoklipu - ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=JlJEeVAgnkI&feature=youtu.be


A také v celovečerním videozáznamu - ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=XkNFMVTJt2Y&feature=youtu.be (nominační prezentaci v žákovské kategorii můžete vidět v čase 41:14 a vyhlášení s předáváním cen pro druhý seniorský tým kraje v čase 47:40).


Kénik DO-TO-HO...!!!

KP stříbrné v Jihomoravském krajiKP stříbrné v Jihomoravském krajiKP stříbrné v Jihomoravském krajiKP stříbrné v Jihomoravském krajiKP stříbrné v Jihomoravském kraji