ŽBL 2019/20 sk. A1
Nejbližší domácí utkání
26.2.2020
KP BRNO - Žabiny Brno
Městská hala Vodova 108 - nová, Brno-Královo Pole
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Osobnosti míří na Vodovu

Vyrovnaná semifinálová série mezi basketbalistkami KP Brno a BK Žabiny láká do hlediště také různé sportovní osobnosti.


Již při úterním vítězném domácím střetnutí seděl mezi královopolskými příznivci trojnásobný účastník Tour de France - cyklistický olympionik Jan Bárta s přítelkyní Šárkou (bývalou hráčkou Valosunu KP Brno). Ve čtvrtek na Rosničce byl součástí hlasitého “kotle” KP také bývalý trenér Jany Novotné a tenisová světová veteránská jednička Stanislav Kuchovský.


Na rozhodující páté utkání se k nim připojí v doprovodu vedoucího fanclubu KP Franty Foltýna další olympionička a dlouhodobě nejlepší česká krasobruslařka Eliška Březinová a doplní tak i skalní příznivce KP z řad bývalých (Fero Mikloš, Karel Jarůšek) i současných fotbalistů či trenérů brněnské Zbrojovky (příznivci FCZB mají proto vstup zdarma).


Všichni držitelé permanentek KP nebo vstupenek na sobotní rozhodující zápas o postup do finále mají zase zajištěn volný vstup na tribunu I při nedělním utkání Zbrojovky proti Ústí n/L, které začíná jako “předkrm” před třetím soubojem hokejové Komety s Libercem už ve 14:30 na vedlejší Srbské.


Sobotní basketbalový šlágr roku však bude nejprve zahájen vzpominkou na včera zesnulou basketbalovou legendu Ivo Mrázka - mimo jiné spoluhráče Františka Konvičky (bývalého dlouholetého funkcionáře KP, který by jako člen síně slávy též neměl chybět v hledišti haly Vodova).


Kénik DO-TO-HO...!!!

Osobnosti míří na Vodovu