RENOMIA ŽBL 2019/20
Nejbližší domácí utkání
5.10.2019
KP BRNO - BLK Slavia Praha
Brno-Královo Pole, hala Vodova Kénik DO-TO-HO...!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Velikonoční medailové bitvy

Protože v sérii o bronz v ŽBL je stav 1:1, tak ve velikonočním týdnu se budou hrát určitě dva zápasy. v úterý v Brně (17:30), v pátek v Hradci Králové. Oba celky tak mají ke třetímu místu stejně blízko, z pohledu KP by stačilo si držet výhodu domácícho prostředí, samozřejmě i v případném pátem rozhodujícícm souboji v úterý 23.4.


Nejprve si musí KP poradit s Lvicemi ve třetím duelu v hale Vodova. Kdo totiž získá mečbol, nebude v pátek bojovat s nožem na krku. Obě družstva se asi už ničím nepřekvapí, opět se čeká úporný boj s množstvím osobních soubojů. Podle vyjádření trenérů rozhodl předchozí dvě utkání vždy lepší přístup vítězek a menší aktivita poražených.


Doufejme, že v hojném počtu dorazí v úterý 16.4. do haly Vodova fanoušci, aby pomohli hráčkám KP k dobrému výkonu a tím k zisku důležitého druhého bodu v sérii. 

Velikonoční medailové bitvy