ŽBL 2019/20
Nejbližší domácí utkání
1.2. 15:30
KP BRNO - BK Žabiny Brno, hala Vodova (stará...!)
25.1. 14:00 KP BRNO - BK Žabiny, F4 ČP Kutná Hora
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP U14 - 6. místo na MČR

Mladší žákyně KP Brno U14 zakončily sezonu jako 6. tým v republice.


Pro většunu hráček byl republikový turnaj po postupu z extraligové skupiny B novinkou a příležitostí změřit síly se špičkovými týmy celé soutěže. Výkony byly plné bojovnosti, ale oba moravští zástupci (7. Kyjov) za úplnou českou elitou o něco zaostali. Turnaj ukázal na čem je v budoucnu potřeba pracovat a jaké věci pilovat.


Přesto je potřeba poděkovat všem hráčkám i trenérům za celý průběh této sezony, protože účast na osmičlenném MČR v této věkové kategorii rozhodně nebývá samozřejmostí.


Kénik DO-TO-HO...!!!

KP U14 - 6. místo na MČR