ŽBL 2019/20
Nejbližší domácí utkání
1.2. 15:30
KP BRNO - BK Žabiny Brno, hala Vodova (stará...!)
25.1. 14:00 KP BRNO - BK Žabiny, F4 ČP Kutná Hora
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP Brno opět v EuroCupu

I přes smolnou a ekonomicky velice náročnou sezonu, doprovázenou řadou zranění a vynucených změn, se basketbalistky KP Brno opět představí ve druhé nejprestižnější pohárové soutěži starého kontinentu - EuroCupu women!


Čtvrtý celek loňského ročníku a za poslední tři roky druhý nejúspěšnější klub ŽBL využil práva reprezentovat tuzemský ženský basketbal jako jediný český zástupce, takže by mohl být i díky klubovému koeficientu při blížícím se mnichovském losu nasazen v příznivějšim výkonnostním koši.


Vedení oddílu se podařilo rychle stabilizovat nastálou situaci. Do týmu trenéra Martina Pospíšila se postupně zapojují všechny rekonvalescentky a řeší se vhodné složení kádru i realizačního týmu pro příští sezonu.

KP Brno opět v EuroCupu