ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Hráčky KP v Klatovech i Limě

O prázdninách se hrají různé šampionáty pod vysokými koši, tým KP Brno je na začátku srpna zastoupený na ME U20 a na Panamerických hrách v Peru. V Klatovech patří k oporám týmu ČR Ludmila Dudáčková, v Limě se v úterý představila nová posila KP Emily Potter v dresu Kanady.


Družstvo Kanady v zajímavém utkání nejprve podlehlo favoritkám turnaje z Brazílie 71:79. 196 cm vysoká pivotka brněnského celku zaznamenala za 14 minut pobytu na hřišti v Eduardo Dibós Coliseum 6 bodů a měla 3 doskoky. Ve středu zdolala Kanada Paraguay 90:64, Potter si za 17 min. připsala 6 bodů a 8 doskoků. Ve skupině ještě Kanaďanky narazí na Portoriko.

Hráčky KP v Klatovech i LiměHráčky KP v Klatovech i Limě