RENOMIA ŽBL 2019/20
Nejbližší domácí utkání
5.10.2019
KP BRNO - BLK Slavia Praha
Brno-Královo Pole, hala Vodova Kénik DO-TO-HO...!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Na úvod Levhartice a MBK

Společně s mládežnickým turnajem Jersey Cup 2019 (30.8.-1.9., haly Vodova a VUT) se uskuteční i turnaj žen, který bude první herní prověrkou v nové sezoně pro basketbalistky KP Brno. 


Brňanky ještě v neúplné sestavě přivítají atraktivní soupeře, nejprve v pátek od 19:15 Chomutov. Levhartice v ŽBL nahrazují Nymburk a netají se přes roli nováčka soutěže vysokými cíli. V neděli se střetne celek KP s MBK Ružomberok (14:00), tedy půjde o střetnutí dvou účastníků EuroCupu! Obě utkání se uskuteční v nové hale Vodova, stejně jako duel Chomutov - Ružomberok (sobota 15:30).


K mládežnickému turnaji se vrátíme v samostaném článku.

Na úvod Levhartice a MBK Na úvod Levhartice a MBK Na úvod Levhartice a MBK