ŽBL 2019/20
Nejbližší domácí utkání
1.2. 15:30
KP BRNO - BK Žabiny Brno, hala Vodova (stará...!)
25.1. 14:00 KP BRNO - BK Žabiny, F4 ČP Kutná Hora
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Nabitý víkend pro mládež KP

Celkem tři přípravné turnaje absolvovaly o tomto víkendu mládežnické kategorie KP Brno.


Mladší minižákyně U12 se z Olomouce vrátily s pohárkem za 3. místo. "Holky po prázdninách ukázaly, že basket hrát nezapomněly. Zapojily se také dvě nové hráčky, které teprve naskočily do přípravy. Bohužel jsme trochu bojovaly s nízkými koši a neproměňovaly jasné šance... Přesto jsem spokojená a těším se až to rozjedeme v sezóně," řekla při návratu z Hané hlavní trenérka Kája Jandová.


Starší žákyně U15 přivezly stříbrné madaile z východočeského Jičína. Svěřenkyně Róberta Siváka mladšího z celkových čtyř utkání na Memoriálu Kateřiny Dlouhé prohrály pouze jediný zápas v prodloužení... Na zlato naopak zaslouženě dosáhly juniorky U19 na kvalitně obsazeném mezinárodním turnaji Fuzi Ákos - Tápodi Péter v maďarském Gyoru, ktrerý se každoročně koná jako vzpomínka na tragicky zesnulé trenéry Gyoru, kteří před 6ti lety nepřežili autohavárii při cestě na zápas.


"Vyhráli jsme nad domácí basketbalovou akademií 77:69, která měla v družstvu dvě reprezentantky ze stříbrného ME U18 v Sarajevu a také nad BEAC Budapešť 58:45. Všem holkám děkuji, předvedly parádní výkony a svým vystupováním byly příkladem reprezentace českého basketbalu i našeho klubu KP Brno, což ocenili nejenom soupeři, ale také fanoušci Györu," prohlásil po turnaji hlavní trenér Robo Sivák starší.

Nabitý víkend pro mládež KPNabitý víkend pro mládež KPNabitý víkend pro mládež KPNabitý víkend pro mládež KPNabitý víkend pro mládež KP