ŽBL 2019/20
Nejbližší domácí utkání
1.2. 15:30
KP BRNO - BK Žabiny Brno, hala Vodova (stará...!)
25.1. 14:00 KP BRNO - BK Žabiny, F4 ČP Kutná Hora
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Ve středu paradoxní premiéra

Zápasová premiéra na ženské lavičce KP Brno čeká ve středu hlavního trenéra Dušana Medveckého. Paradoxně proti týmu SBŠ Ostrava - tedy soupeři z města, kde prožil téměř celou hráčskou i trenérskou kariéru.


Doposud byl nový kouč KP v přípravných utkáních spojeného A a B družstva pouze v roli pozorovatele, první ostrá prověrka již kompletnějšího A-týmu (v průběhu minulého týdne se do přípravy zapojily také obě zaoceánské posily KP - Kanaďanka Emily Potter i Gabby Green z USA) už se však odehraje pod jeho taktovkou.


Soupeř má za sebou turnaj doma v Ostravě, v konkurenci Hradce Králové, PiNKK Pécs a Košic skončil druhý, když nestačil pouze na silné Východočešky. Stejně jako v minulosti bude Ostrava spoléhat na cizinky, zatím je jich v kádru pět. 


Před utkáním, které má stanovený výhoz na 18:15 - proběhne individuální i společné focení domácích basketbalistek a realizačního týmu KP.


Kénik DO-TO-HO...!!!

Ve středu paradoxní premiéra