ŽBL 2019/20 sk. A1
Nejbližší domácí utkání
26.2.2020
KP BRNO - Žabiny Brno
Městská hala Vodova 108 - nová, Brno-Královo Pole
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Úder přišel po přestávce

V dalším přípravném střetnutí zdolaly basketbalistky KP tým Ostravy 67:46. Soupeř s pěti cizinkami byl nebezpečný v prvním poločase, po přestávce Brňanky zvýšily tlak a ve třetí čtvrtině rozhodly o svém vítězství. V sobotu a neděli se představí družstvo KP na turnaji v Ružomberku, kde se utká s polským Krakovem (sobota 18:30) a domácím MBK (neděle 11).


Úspěšný návrat po dlouhodobém zranění absolvovaly Gabriela Andělová a Veronika Remenárová. Vítěznou premiéru i s focením na úvod zažil nový hlavní trenér KP Dušan Medvecký.


KP Brno - SBŠ Ostrava 67:46 (16:13, 30:30, 50:37)


Body: Andělová a Potter 13, Hadačová, Tarkovičová a Stará 7, Remenárová 6, Kopecká a Dudáčková 5, Green 4 - Dickey 24, Miklíková 9, rozhodčí Nejezchleb, Kubiš, Karabínová.

Úder přišel po přestávceÚder přišel po přestávceÚder přišel po přestávceÚder přišel po přestávceÚder přišel po přestávce