EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP do Maďarska

Start basketbalových soutěží v celé Evropě se blíží, vrcholí tedy příprava. Hráčky KP se v pátek a v sobotu střetnou v Maďarsku s Uni Gyor (17 a 11), ovšem sobotní dopolední zápas bude za zavřenými dvěřmi a trenéři ještě mohou leccos vyzkoušet.


Oba soupeři se objeví v nastávajícím EuroCupu. Gyor (je ve skupině F se španělskými favority Salamankou, Gernikou a portugalským Olivais) bude v sezoně spoléhat na posily: výbornou španělskou rozehrávačku Ygueravide, slovenskou pivotku Hruščákovou a americkou dlouhánku DeVaughn.


Brňanky vyrazí na jih v totožné sestavě v jaké nastoupily o víkendu v Ružomberku. Trenér KP Dušan Medvecký věří, že tým předvede více důrazu v obraně a celkově se naladí na ligový start v Trutnově a Hradci Králové!

KP do Maďarska