ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Příležitost pro Andělovou

Nemilosrdný systém kvalifikace o EuroBasket 2021 neodpouští žádné zaváhání, natož na domácí půdě. Proto potřebují české hráčky zabojovat o další dva body do tabulky. V neděli to bude souboj dvou neporažených celků, protože Rumunky si v prvním kole doma poradily s Dánskem rozdílem 15 bodů. Díky lepšímu skóre tak v tuto chvíli celou kvalifikační skupinu vedou. 


České basketbalistky ve čtvrtek odstartovaly výborně. V Cagliari přehrály favorizovanou domácí Itálii 62:52. Lvice budou chtít dobrý vstup potvrdit domácím vítězstvím nad Rumunskem. Zápas začíná v pražské hale Královka v 18 hodin a jeho součástí by měla být také reprezentační rozlučka s kariérou bývalých hráček KP Edity Šujanové a Terezy Krakovičové (Peckové)...!


Kouč Lvic Štefan Svitek oproti zápasu v Itálii sáhl do sestavy na jednom místě, když udělal „brněnskou“ výměnu a sáhl do širšího kádru pro rozehrávačku Andělovou: „Uděláme jednu změnu – místo Betky Adamcové ze Žabin bude Gabča Andělová z KP. Chceme do této rotace dát další hráčku. Za mého působení ještě nehrála žádný zápas a na trénincích se ukazuje dobře. Chtěli bychom jí dát příležitost.“ Andělová si tak zřejmě zahraje proti bývalé pivotce Králova Pole Adině Stoiedin, která ale v minulosti měla v Brně smůlu na zranění.


Přímý přenos - ZDE: https://youtu.be/UHFayuxakOU


Záznam přímého přenosu - ZDE: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10162222914-basketbal/219471291032302-cesko-rumunsko/

Příležitost pro AndělovouPříležitost pro Andělovou