ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Jedeme v tom společně...!

Velice výstižné heslo bylo zvoleno společností AutoPalac Brno v rámci stále se prohlubující spolupráce s basketbalovým oddílem KP Brno.


Vystavené vozy značek Mitsubishi, Peugeot, Mazda a Volvo (zastupované právě tímto slatinským autosalonem) se pravidelně objevují při všech domácích zápasech KP a logo AutoPalac také patřilo k nejčastěji anoncovaným v přímých televizních přenosech z utkání EuroCupu.


A tak nejenom z těchto důvodu, ale také z lásky k dobrému sportu se ředitel autosalonu Atanas Lambov dohodl s královopolským vedením na výhodném uvolnění dvou předváděcích vozů pro potřeby realizačního týmu KP Brno.


Po podobně zvoleném typu spolupráce, jako s přední českou značkou společenských oděvů VOLANSKY fashion nebo se společností SmileOptic mohou služeb těchto tří basketbalových partnerů KP využít také všichni členové i příznivci královopolského oddílu a to v podobě různých slev či bonusů (nejlépe po domluvě s GM Richardem Foltýnem nebo pod heslem "Kénik").


Věřme, že tato nová spolupráce (na začátku roku bude dokonce obohacená o fotografování A týmu žen s těmito špičkovými vozy) přinese našemu klubu i autosalonu na ulici Řípská 22 další zvýšenou prestiž a potřebný marketingový užitek.


Kénik DO-TO-HO a Jedeme v tom společně...!!!

Jedeme v tom společně...!