ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
4.11.2020...?
KP BRNO - ZVVZ USK Praha...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoubadminton kovařovicovatenis horovaSimost

Strakonice bez Galíčkové

Návrat RENOMIA ŽBL po vánoční pauze pokračuje, víkendový program nabídne tři souboje 13. kola základní části. V hale Vodova se celek KP střetne s BK Strakonice - U19 Chance. Brňanky jsou jasným favoritem a výhrou by se vrátily na druhé místo v tabulce před Hradec Králové. Soupeř je v tabulce soutěže poslední s jedinou, byť cennou výhrou nad Ostravou. 


V říjnu zvítězily hráčky KP na jihu Čech 88:44, po svátcích se ve středu rozehrály ve čtvrtfinále Českého poháru v Ostravě a tak by se jejich výkon měl v sobotu zase posunout, zanedlouho je totiž čeká lednový vrchol - Final 4 ČP.


Hostující družstvo už nastoupí bez Galíčkové, která byla na podzim hlavní střeleckou oporou, ale po novém roce už zase působí v mateřských Žabinách. Do mladé sestavy trenéra Martínka se však po mateřské vrací Jeništová a pokusí se Galíčkovou zastoupit. V hale Vodova je začátek sobotního zápasu v 15:30 hod.

Strakonice bez Galíčkové