ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Proti Žabinám ve staré hale

Z důvodu páteční pokládky palubovky v nové hale Vodova pro kvalifikační turnaj o postup na MS ve futsalu se brněnské basketbalové derby v rámci 15. kola RENOMIA ŽBL sice uskuteční v původním termínu i čase (sobota 1.2. 15:30), ale netradičně ve vedlejší hale.


Hráčky KP se proto přesunou do výrazně starší a menší haly už od středečních tréninků a v rámci sobotního navazujícího utkání královopolských házenkářů (začátek je posunutý ze 17 hod na 18:00) připravily oba kluby velice zajímavý společný program.


Součástí dvojutkání KP Brno - Žabiny (basketbal) a KP Brno - Karviná (házená) bude:


Jednotné vstupné na oba duely za pouhých 40,- Kč (permanentkáři obou oddílů mají vstup volný na obě utkání, stejně jako všichni účastníci futsalové kvalifikace, kteří se chystají oba celky z Králova Pole podpořit). Propojení pověstných basketbalových i házenkářských fanclubů Kéniku a zejména účast zdravotně postižených uživatelů Centra Kociánka (více o této příspěvkové organizaci - ZDE: http://www.centrumkocianka.cz/o-kociance/), kterým bude poskytnutý nejenom potřebný prostor a zázemí, ale také speciální občerstvení.


V minimální pauze mezi oběma zápasy dojde navíc ke společnému focení basketbalistek s házenkáři a také ke krátké prezentaci futsalové reprezentace (se soutěží o vstupenky zdarma), která nedělním soubojem se Slovinskem (18:00) zahájí svoji brněnskou pouť o MS v Litvě. Během basketbalového derby samozřejmě proběhnou i tradiční soutěže a doprovodný program.


Takže v sobotu ve "staré" rovnou dvakrát a společně: Kénik DO-TO-HO...!!!

Proti Žabinám ve staré haleProti Žabinám ve staré haleProti Žabinám ve staré haleProti Žabinám ve staré haleProti Žabinám ve staré hale