ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Šlágr ŽBL bez diváků...

V tomto týdnu vyvrcholí nadstavba A RENOMIA ŽBL, k rozlousknutí zbývá jediný oříšek - kdo vyhraje skupinu a kdo bude druhý... Hodně napoví středeční duel KP - Hradec Králové (17:30). Šlágr ligy (i další zápasy až do odvolání) se však bude na základě rozhodnutí sekretariátu ČBF, předsedy VČBF M. Jansty a nařízení SŘ Z. Ringsmutha hrát úplně bez diváků! ČBF tak reagovala na bezpečnostní opatření proti šíření nákazy koronavirem.


Počty před utkáním jsou jednoduché: vítězství Lvic bude znamenat jejich definitivní prvenství, v případě úspěchu Brňanek se misky vah nakloní na jejich stranu. Při stejném bodovém zisku by měly lepší vzájemnou bilanci, ovšem ještě musí zvítězit v sobotu na Slavii nebo čekat na klopýtnutí Hradce se Žabinami.


Na začátku sezony družstvo KP prohrálo v hale Sokola 61:86, v dalším průběhu ligy se podařily odvety: 81:72 v Brně a 78:69 na východě Čech. Průběh duelu z prázdné haly Vodova budou moci fanoušci sledovat na posíleném serveru TVcom - ZDE:


https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-Basketbal-ZBL/Cast-Skupina-A/Pohlavi-Zeny/Sezona-2019-2020/187953-VALOSUN-Brno-Sokol-Hradec-Kralove.htm

Šlágr ŽBL bez diváků...