ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Nedělní kvízy ČBF

I když jsou haly a tělocvičny stále zavřené, přišel čas si pořádně zahrát a vyplavit trochu adrenalinu. Česká basketbalová federace připravila pro všechny svoje příznivce pravidelný nedělní on-line kvíz s basketbalovou tématikou o hodnotné ceny.


První vysílání proběhne už tuto neděli od 18:30 na facebookovém profilu českého basketbalu - ZDE: https://www.facebook.com/ceskybasketbal/


Stačí sledovat sociální sítě, kde se dozvíte unikátní kód pro vstup do hry, být online v neděli v 18:30 a sledovat přímý přenos. Samozřejmostí je u sebe mít mobil a v něm staženou aplikaci Kahoot, případně je možné hrát i přes její webové rozhraní kahoot.it. a zasílat co nejvíce správných odpovědí v co nejrychlejším čase...!

Nedělní kvízy ČBFNedělní kvízy ČBF