ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
21.11.2020...?
KP BRNO - Loko Trutnov...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoutenis horovabadminton kovařovicovaSimostIFCOR - klinické laboratoře

Emily prodloužila v KP

Čtyřiadvacetiletá kanadská reprezentantka Emily Potter bude hájit barvy KP Brno i v příští sezoně.


Bezmála dvoumetrová, 196 cm vysoká podkošová hráčka se v loňském ročníku ŽBL zařadila do první dvacítky v celkových statistikách užitečnosti (17. místo) a stala se osmou nejlépe blokující hráčkou české nejvyšší soutěže.


Malou komplikací však zůstává fakt, že kanadští občané prozatím do ČR nemohou vycestovat. Vedení KP tak vyřizuje pro sympatickou pivotku složitou výjimku, aby se mohla z Winnipegu do Brna přesunout alespoň v závěru srpna... Do té doby bude pod dohledem kondičního trenéra Davida Neruda plnit na dálku individuální tréninkový plán.


"S Emily jsme byli v loňské sezoně spokojeni nejenom po sportovní a ekonomické stránce, ale také lidsky. Nebýt současných legislativních komplikací byla by spolupráce prodloužena už daleko dříve, protože zájem byl od prvních chvil oboustranný a pro klub výhodný," prozradil GM královopolských basketbalistek Richard Foltýn.

Emily prodloužila v KP