ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
21.11.2020...?
KP BRNO - Loko Trutnov...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoutenis horovabadminton kovařovicovaSimostIFCOR - klinické laboratoře

Jen jedna dobrá čtvrtina

Ani nadějný výkon ve třetí čtvrtině prvního ze dvou přípravných zápasů v Ružomberku nepomohl basketbalistkám KP k lepšímu konečnému výsledku, v legendární ŠH Koniareň prohrály 55:75.


Vzhledem k pátečnímu zpřísnění opatření na hranicích mezi ČR a SR se narychlo posunul program vzájemné série tradičních soupeřů už na čtvrtek a pátek a tak Brňanky nastupovaly k utkání po úmorné cestě. Většinou dotahovaly náskok domácích, dokonce vyrovnaly na 44:44, ale svými chybami umožnily rozklíženému MBK se vzchopit. V koncovce už rozjetému Ružomberku nedokázaly čelit.


"Tutovky z pod koše musíme dávat i s dřevěnými nohama a ne je zahazovat. Byli jsme špatní v útoku, vázla jeho organizace. Přesto jsme vyrovnali, ale máme nezkušený tým a ten začal kupit ztráty. Soupeř nás  trestal rychlými protiútoky a body z otevřených trojek," zhodnotil čtvrteční duel na Liptově trenér KP Dušan Medvecký.


MBK Ružomberok - KP Brno 75:55 (17:12, 38:26, 49:47)


Body: Turudič 19, Praženicová 13 - Zohnová 14, Potter 13, Remenárová a Kopecká 7, Hadačová, Dudáčková a Burney-Robinson 4, Fadrhonsová 2, fauly: 18:17, TH: 15/10:11/10, trojky: 7:3, rozhodčí Šarišský, Karniš a Donovalová, 100 diváků.

Jen jedna dobrá čtvrtina