RŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
10.3. 16:30 hod.
KP BRNO - BLK Slavia Praha, čtvrtfinále play-off
Další utkání budou 13.3. v Praze a 15.3. v Brně
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoutenis horovabadminton kovařovicovaSimostIFCOR - klinické laboratoře

Přesun do basketbalové izolace

V neděli si basketbalistky KP Brno užívaly poslední den na "svobodě" včetně dvou tréninků v eurocupově se upravující hale Vodova. Před zahájením finální dezinfekce všech prostor následoval večerní autobusový přesun do izolace, která začínala v hotelu Vista povinnými covid testy.


Ty byly pro celou šestnáctičlenou skupinu vyhodnoceny jako negativní a tak mohly hráčky a RT odstartovat chutnou večeří pobyt v "bublině". Nesmí opustit hotel, jen nastoupit do autobusu a odjet do nedaleké haly na trénink nebo na zápas a okamžitě zpět.


Jako první se v neděli v hotelu Vista ubytovala po příletu do Prahy a přesunu na Moravu výprava tureckého Elazigu, následně zaparkoval v Medlánkách klubový autobus z polského Gorzowa. Potom za asistence kamer ČT se po 5 minutové jízdě z haly Vodova dostavily Brňanky (se slušivými rouškami se znakem EuroCupu) a až v noci dorazila opět z Ruzyně delegace MBA Moskva.


V pondělí tým KP využije opět oba tréninky (v poledne i večer), poprvé si před úterním startem bojů ve skupině D prohlédnou arénu i jeho soupeři. Rakouský FIBA komisař turnaje Erich Kratschmer svolal na pondělní dopoledne vedoucí jednotlivých družstev na technický mítink.


Přesně podle regulí si bedlivě prohlédne pasy hráček, schválí soupisky a dresy, zkontroluje protokol o vybavení haly. V tu chvíli bude vše připraveno a "bublina" bude mít razítko na svůj podivuhodný život.

Přesun do basketbalové izolacePřesun do basketbalové izolacePřesun do basketbalové izolacePřesun do basketbalové izolacePřesun do basketbalové izolace