ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
4.11.2020...?
KP BRNO - ZVVZ USK Praha...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoubadminton kovařovicovatenis horovaSimost

Lichotivá bilance sezony 2011/12

Unikátní úspšnou sezonu má za sebou basketbalový klub VALOSUN Brno. Ve všech celostátních soutích skonily jednotlivé týmy v první desítce! Co svdí o neuvitelném zábru práce s dvaty v Králov Poli. Do závrených boj o medaile i do play off se tsn nedostal jenom výbr  U17.


 Naše eny neprošly v osmifinále Excelsior BL pes Slovanku MB a obsadily solidní sedmou píku. Parádn rozjetou tišnovskou zálohu zastavila v 1. lize a v semifinále 2:3 na zápasy BA Sparta. Marodkou pronásledované juniorky U19 v play off nestaily ve tvrtfinále extraligy na Hradec Králové a celkov byly šesté. A brnnské  kadetky vyhrály v extralize "pouze" skupinu o 9.-12. místo.


ákyn se svorn  probojovaly na MR - Final 6: v poadí nakonec tvrtý celek U14 ml smlu a a v posledních vteinách turnaje pišel o stíbro, "cinklo" to u týmu  U15,  ve áru n. S. si dvata  povsila na krk pern vydený bronz!


Starší miniákyn U13 si z Festivalu ve Frýdku odvezly stíbro, mladší mini v Jiín na NF obsadily sedmou píku.


Který další klub v R se me pochlubit podobnou skvlou bilancí?


Vedení oddílu tímto dkuje všem trenérm za dobe odvedenou práci, hrákám za pedvedené výkony a rodim i partnerm klubu za jejich píze.

Lichotivá bilance sezony 2011/12