ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
4.11.2020...?
KP BRNO - ZVVZ USK Praha...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoubadminton kovařovicovatenis horovaSimost

Trenér viděl senzaci

Zdánlivě snadý protvník čeká na VALOSUN KP v 18. kole ŽBL. Jenže v tabulce poslední Pardubice se pyšní čerstvým skalpem silného týmu VŠ Praha a tak sobotní duel - i vzhledem k marodce Brňanek - se může jakkoliv zamotat.


Ve středu proti Aradu nenastoupila nemocná Sedláková, šrámy si léčí Fontenette a Pospíšilová. Na druhou stranu je známé, že Studánka je venku obvykle výkonnostně poloviční. Pro brněnského trénéra M.Svobodu není novinkou, že postupný pardubický útok si často láme zuby na zóně. Senzaci minulého kola sledoval na východě Čech na vlastní oči a tak hráčky při taktické přípravě zahltil svými poznatky.


Zápas v hale na Vodově začíná v sobotu 12. ledna v 15.30 h. a ihned po jeho skončení bude následovat přesun na klubovou Divadelní párty do Městského divadla! S bodovým ziskem proti Pardubicím v Králově Poli počítají, ve zbytku základní části má VALOSUN KP hodně těžký los, odložený duel s VŠ se uskuteční 30. ledna a bude v TV (ČT 4, 20.00 h.). První vzájemný souboj v říjnu v Pardubicích skončil 47:77 pro hosty.

Trenér viděl senzaci