ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
21.11.2020...?
KP BRNO - Loko Trutnov...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoutenis horovabadminton kovařovicovaSimostIFCOR - klinické laboratoře

Vrcholí nadstavba, boj o 6. místo

Osmadvacátý zápas v ŽBL v sezoně 2012/13 stanoví, zda VALOSUN KP postoupí do play off ze šesté nebo ze sedmé příčky. V přímém souboji se Brňanky střetnou ve středu 27.3. s BLK VŠE Praha a mají výhodu domácího prostředí v hale na Vodově.


Oba celky nasbíraly shodně 40 bodů, kdo vyhraje, bude šestý a ve čtvrtfinále narazí na Hradec Králové, poražený půjde  na euroligový IMOS. Což by VŠE nemuselo moc vadit, protože "Žabiny" na podzim smetly o 23 bodů... Pro domácí nic neznamená, že s Pražankami mají v tomto ročníku jasně příznivou bilanci 3:0 na zápasy.


V sestavě Králova Pole je stále otazník nad startem zraněné rozehrávačky Fontenette, v Mladé Boleslavi nastoupila pouze na chvilku. Soupeř problémy s marodkou nehlásí, naopak je odpočatější, nehrál jako VALOSUN KP ani CEWL ani Final 6 ČP. A  formu má hned 6 hráček v čele s legendární Horákovou, které v přestřelce s VŠ trefily 10 a více bodů. V neděli oba rivalové klopýtli, VALOSUN KP trochu překvapivě na Slovance, VŠE s VŠ 89:92 v duelu s dramatickým závěrem.


Důležité utkání 5. kola (velikonoční šesté bylo předehráno) nadstavby A2 začíná v Králově Poli v 17.30 hodin!

Vrcholí nadstavba, boj o 6. místo