ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
21.11.2020...?
KP BRNO - Loko Trutnov...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoutenis horovabadminton kovařovicovaSimostIFCOR - klinické laboratoře

V hale SSK vládl VALOSUN

Nečekaně vysokým rozdílem (96:49) zdolaly tišnovské basketbalistky celek SŠMH Brno a před závěrečným zápasem baráže o ŽBL se posunuly na postupové druhé místo tabulky. Odveta se hraje  v sobotu v 17 hod. v hale Rosnička v Brně.


V Tišnově bylo brzy rozhodnuto, v 7. min. svítil na světelné tabuli haly SSK stav 23:5 a sousedskému derby jasně vládla místní rezerva VALOSUNu. K neudržení byla domácí rozehrávačka Brhelová, nastřílela 28 bodů (4 trojky), ale pochvalu zaslouží i ostatní. Rozdrtily tým s euroligovými basketbalistkami z BK IMOS, které se pyšní také finalovou účastí v ŽBL.


Hostující družstvo zaujalo snad jen tříbodovou trefou z půlky těsně před přestávkou. Cenné vítězství však musí potvrdit Tišnov ještě v sobotu: počty jsou jasné, kdo v odvetě uspěje, získá právo postupu do ŽBL společně s DSK Basketball.


VALOSUN Tišnov - SŠMH 96:49 (23:7, 43:22, 70:37)


Všechny výsledky, statistiky, tabulka a rozpis baráže - ZDE: http://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_2123.html


Článek z brněnského Deníku ZDE: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/brno-chce-do-ligy-tisnov-vaha-20130516.html

V hale SSK vládl VALOSUN