ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
4.11.2020...?
KP BRNO - ZVVZ USK Praha...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoubadminton kovařovicovatenis horovaSimost

VALOSUN zve do ZOO

Poslední prázdninový víkend si mohou fanoušci basketbalového VALOSUNu vybírat hned ze dvou možností jak s dětmi zakončit letošní léto. V obou halách na Vodové i na "Purkyňkách" bude probíhat tradiční VALOSUN CUP a v brněnské ZOO zase oslava 60. výročí s naší účastí.


V sobotu budou k vidění převážně zábavná a kulturní vystoupení, ale v neděli bude žít brněnská ZOO hlavně pohybem. Přímo u zvířecích pavilonů se nám představí členové UNIE sportovních klubů města Brna se svým programem. Náš prezentační stánek najdete na stanovišti SAFARI za přítomnosti našich hráček a trenérů.


Vrcholem nedělního dne by měla být ve 14h autogramiáda známých brněnských sportovců (za VALOSUN Betka Adamcová - současný Talent roku ČR) a na závěr v 15h také křtiny žirafy síťované s kmotrou Ivanou Večeřovou a dalšími osobnostmi města Brna.

VALOSUN zve do ZOO