ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
4.11.2020...?
KP BRNO - ZVVZ USK Praha...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoubadminton kovařovicovatenis horovaSimost

V poháru se SŠMH

Vedle ŽBL se představí VALOSUN KP BRNO i v Českém poháru. Královopolské basketbalistky obhajují třetí příčku z  březnového Final 6 v Mladé Boleslavi a aktuálně naskočí do 3. kola. Nastoupí v malém brněnském derby 4.12. v Žabovřeskách proti SŠMH.


VALOSUN KP je po vítězném tažení v ŽBL, kdy během týdne jasně skolil jarní medailisty BK IMOS a Hradec Králové, v derby favoritem. Se SŠMH se už na Rosničce na podzim utkal a zvítězil 77:47. Ve středu se hraje za kopcem na Rosničce od 17.30 h. 


Další dvojice 3. kola: DSK Basketbal - Hradec Králové (68:70), Karlovy Vary - Strakonice, Ústí n/L - Slovanka, NA Brno - VŠ Praha, Ostrava - Slavia.

V poháru se SŠMH